עלות פונדקאות בגרוזיה: מה מחיר התהליך ואיך זה מתבצע?

אם אתם חושבים על ביצוע הליך פונדקאות בחו”ל, אתם בוודאי כבר יודעים כי ישנו מגוון רחב של יעדים בהם תוכלו לבצע את התהליך. לכל אחד מהם ישנם יתרונות וחסרונות ולכן אנו, במרכז “סורמום” פועלים בשלל מדינות באירופה ואמריקה כדי לאפשר לזוגות לעבור את התהליך במקום המועדף עליהם בהתאם לשיקולים השונים. 

אחד היעדים הפופולריים ביותר לביצוע הליך פונדקאות בקרב זוגות ישראלים הוא גאורגיה, או בשמה השני- גרוזיה. 

יעד זה מעניק מגוון יתרונות לזוגות הטרוסקסואליים המעוניינים בביצוע הליך פונדקאות. מהם היתרונות? איך התהליך מתבצע ומהי עלות פונדקאות בגרוזיה? באנו לעשות לכם סדר. 

הכירו את חוק הפונדקאות בגאורגיה

פונדקאות היא נושא רגיש שבו חשובה בחינת החוק והתנאים כדי שתוכלו להיות בטוחים שהתהליך יתבצע באופן מסודר ותקין לאורך הדרך ולאחר הלידה. החוק הגאורגי מסדיר את עניין הפונדקאות אך מאפשר ביצוע פונדקאות רק עבור זוגות הטרוסקסואליים. המשמעות של זה היא שעבור זוגות הומסקסואליים אשר מעוניינים להביא ילד באמצעות פונדקאות, יש צורך בבחירת יעד אחר. 

חוק הפונדקאות בגאורגיה פשוט וברור מאוד ומאפשר קבלה פשוטה של תעודת לידה לילוד שנולד בפונדקאות וכן להוציא אותו מחוץ למדינה ולהעביר אותו לבית הוריו.  

לאם הפונדקאית אין זכויות על הילד שילדה בהליך פונדקאות וגם בתעודת הלידה של הילד לא מצוינת הפונדקאית, מה שמקל על לקיחת הילוד ארצה.

תרומת ביצית בגאורגיה

\תרומת ביצית חשובה מאוד כאשר זוג לא יכול ללדת תינוק עם הביציות של האישה. מרכז “סורמום” מסייע לזוגות הזקוקים לתרומת ביצית למצוא את התרומה המתאימה ביותר עבורם בהתאם להעדפותיהם. ניתן לקבל תרומת ביצית בארץ וגם במדינות שונות, בהן גאורגיה. כך שתוכלו להיות רגועים שתהליך הפונדקאות כולו מלווה מתחילתו ועד סופו על ידי צוות מקצועי ומיומן ושהכל נעשה במקום אחד. 

מיהן הפונדקאיות בגיאורגיה ומאיזה רקע הן מגיעות?

לרקע ממנו מגיעות הפונדקאיות ישנה השפעה גדולה על בחירותיה של הפונדקאית, על מצבה הפיזי והנפשי ועל האפשרויות העומדות בפניה בשמירה על בריאותה ועל בריאות העובר שהיא נושאת ברחמה. מומלץ לבחור בפונדקאיות אשר מגיעות מרקע טוב כך שהפונדקאית בוחרת בביצוע התהליך באופן חופשי ומתוך רצון אמיתי לסייע לזוגות אחרים ולשמור על בריאותה לאורך התהליך.

נשים פונדקאיות בגאורגיה הינן משכילות ובדרך כלל שייכות למעמד הביניים. הן שומרות על אורח חיים בריא ובעלות מודעות גבוה לשמירה על בריאותן ובריאות העובר. בגאורגיה ישנו מגוון רחב של נשים המעוניינות לשמש כפונדקאיות ולכן לרוב, מציאת הפונדקאית המתאימה אינה כרוכה בהמתנה ממושכת. אנו מסייעים לזוגות למצוא את הפונדקאית המתאימה ביותר עבורם תוך ייעוץ וליווי צמוד לאורך הדרך.

חוזה פונדקאות בגרוזיה

נדרש הסכם פונדקאות נוטריוני בין האישה הפונדקאית להורים המיועדים כדי להפוך את התהליך למוסדר ובטוח וללא מפח נפש עבור שני הצדדים. בחוזה מצויינת גם עלות הפונדקאות.

כתוצאה מחוק פונדקאות פשוט אשר מסדיר ומגן על תהליך הפונדקאות, גאורגיה הפכה ליעד מבוקש מאוד בקרב זוגות רבים מרחבי העולם ומישראל בפרט.

כיצד מתנהל תהליך פונדקאות בגאורגיה?

תהליך הפונדקאות בגאורגיה נעשה לרוב באופן יעיל, ממוקד ופשוט כאשר נעזרים בסוכנות פונדקאות בעלת קשרים וידע בתחום הפונדקאות בגאורגיה. כך מתנהל התהליך:

שלב ראשון: מתחילים בייעוץ

לפני הכל חשוב לערוך ייעוץ מסודר ומפורט בו מבררים את הצרכים והרצונות של ההורים המיועדים. לאחר מיפוי צרכים והעדפות, ממלאים בקשה להירשם במאגר המועמדים לפונדקאות בגאורגיה.

שלב 2: בחירת פונדקאית

ההורים המיועדים יכולים לבחור פונדקאית מתוך היצע פונדקאיות רחב הקיים במאגר מסודר. הבחירה נעשית על פי העדפות ודרישות של בני הזוג. לאחר בחירה של הפונדקאית המועדפת עוברים לבדיקה פסיכולוגית ובדיקות רפואיות כדי לוודא כי אכן הבחירה מתאימה.

שלב 3: מתקדמים לחוזה פונדקאות

חוזה הפונדקאות כולל פיצוי עבור הפונדקאית, זכויותיה, תנאים מפורטים וזכויותיהם של ההורים המיועדים והיילוד. הסוכנות מספקת צוות משפטי לעריכת החוזה, דואגת להגנה על זכויותיהם של ההורים המיועדים וכן על התחייבויותיה וזכויותיה של הפונדקאית ועל ביצוע התהליך בהתאם לחוזה. 

שלב 4: יוצאים לדרך ומתחילים הליך רפואי

לאחר השלמת הכנת המסמכים, האם הפונדקאית מתחילה בהכנות רפואיות להשתלת העובר ברחמה. לאחר העברת העובר, כאשר מתקבל אישור על קליטת הריון מוצלח, הפונדקאית עוברת בדיקות גניקולוגיות שוטפות וכן נעשה מעקב רפואי רציף של הפונדקאית והעובר עד לאחר הלידה. 

שלב 5: זכויות ההורים המיועדים והפונדקאית

חשוב במיוחד שהזכויות של הורים המיועדים והפונדקאית יהיו מוגנים בקפדנות כדי להשלים את כל ההליכים כחוק.

שלב 6: הנפקת תעודת לידה והבאת הילד הביתה

חשוב להכיר את התהליך של לקיחת תינוק הביתה. הבאת תינוק שנולד באמצעות פונדקאות לבית הוריו הינה פשוטה מכיוון שבתעודת הלידה של התינוק לא מצוינת הפונדקאית, מה שמקל על התהליך ומאפשר הגעה מהירה וחלקה הביתה.

איך שירותי הרפואה בגיאורגיה?

על אף היותה מדינה מסורתית ופשוטה, שירותי הרפואה בגיאורגיה הינם מתקדמים ביותר וישנם אנשי מקצוע רבים העוסקים בתחום הרפואה והפוריות בהם מומחים להפריה חוץ גופית, גינקולוגים, אמבריולוגים, פרמדיקים וכדומה. אנו פועלים מול המרכזים הרפואיים המתקדמים ביותר בגאורגיה כדי להבטיח מגוון שירותי רפואה זמינים ואיכותיים עבור הפונדקאית והיילוד. 

אלו שירותי פוריות קיימים בגאורגיה?

מרכז “סורמום” פועל מול מרכזים רפואיים המצוידים בטכנולוגיות חדישות בתחום הפונדקאות, הפריה חוץ גופית, ותרומת ביציות ומתעדכנים כל הזמן. אנו מספקים את כל השירותים המקיפים הדרושים להשלמת תהליך הפונדקאות בגאורגיה החל מתרומת הביצית ועד ילוד הפונדקאית וביצוע בדיקות רפואיות מתקדמות ליילוד לשמירה מיטבית על בריאותו טרם הבאתו ארצה. 

כמה עולה פונדקאות בגאורגיה?

מחיר הפונדקאות הוא גורם חשוב ביותר עבור מרבית הזוגות מכיוון שמדובר בעלויות גבוהות. עם זאת, מחיר הפונדקאות בגאורגיה הוא נמוך במיוחד בהשוואה למרבית מדינות אירופה וארה”ב. תהליך הפונדקאות מורכב משלל גורמים הנדרשים לתהליך. בפגישת ייעוץ מסודרת בה נבין את צרכיכם, נוכל לתת לכם הצעת מחיר לביצוע התהליך כולו.