מאגר גדול של תורמות ביצית ופונדקאיות וביצוע הפריה חוץ-גופית בשיטות המתקדמות בעולם

ב”סורמום – משפחה יוצרת משפחה” אנו מסייעים לכם להגשים את חלום ההורות ומעמידים לרשותכם את המאגר הגדול והמגוון שלנו של תורמות ביציות ופונדקאיות, כמו גם את הקשרים המקצועיים עם המרכזים הרפואיים המובילים בעולם בתחום הפיריון, העושים שימוש בשיטות המתקדמות, הבטוחות והמצליחות ביותר להפריה חוץ-גופית, כולל הבשלת עוברים לשלב היום החמישי (בלסטוציסטים).

בעוד שמרבית מרכזי הפריון מציעים כיום שיטות להחזרת עוברים שהבשילו לשלב היום השלישי כפי שהיה נהוג בעבר, “סורמום – משפחה יוצרת משפחה” הוא בין הראשונים בעולם להציע לכם – לקוחותינו – את השיטה המתקדמת של הבשלת העוברים לשלב הבלסטוציסט, ההולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות בכל רחבי העולם. מדובר בשיטה חדשנית המבטיחה אחוזי הצלחה גבוהים ביותר של קליטת העוברים וכניסה להיריון.

מאגר נרחב של תורמות ופונדקאיות המבטיח שלא תצטרכו לחכות! 

מאגר תורמות הביציות והפונדקאיות הרחב העומד לרשותנו מאפשר ללקוחותינו להתחיל בהליך הפונדקאות באופן מידי וללא צורך בהמתנה. למידיות זאת חשיבות רבה במיוחד עבור אותם זוגות שבמשך שנים רבות ניסו להיכנס להיריון בדרכים אחרות ללא הצלחה. עבורן, ממד הזמן הוא קריטי.

המאגר שלנו מתעדכן תמידית והתורמות מגיעות ממגוון רחב וגדול של מדינות ומוצאים, ביניהם אוקראינה, בלרוסיה, גאורגיה, ספרד, ארצות הברית, ישראל כמובן, ועוד. וכך, המגוון מאפשר לנו להבטיח התאמה אופטימלית לצורכי ההורים המיועדים, לא רק במידיות של התהליך, אלא גם בבחירת המראה העתידי של התינוק העתיד להצטרף למשפחתם.

יחד עם זאת, יש לדעת כי תורמות הביציות והפונדקאיות הרשומות במאגר של סורמום עוברות סינון רפואי ופסיכו-סוציאלי קפדני. כולן נשים צעירות – בגילאי 18-28 לכל היותר (תורמות) ו21-34 (פונדקאיות), שעברו בדיקות רפואיות מקיפות, ומצויות בעת הכניסה למאגר בקו הבריאות ובמסוגלות פסיכו-סוציאלית לעבור את ההליכים הללו.

שקיפות מלאה וקבלת החלטות מושכלת

אנו מעמידים לרשות ההורים המיועדים את הדוחות הרפואיים והפסיכו-סוציאליים של תורמות הביציות והפונדקאיות, כמו גם את תמונותיהן. אלה מאפשרים לזוג להתרשם מהן ולבחור מתוך המאגר את 2-3 המועמדות האופטימליות ביותר לפי צורכיהם ומאווייהם. אותן מועמדות נשלחות לבדיקות עדכניות נוספות ועל סמך התוצאות שלהן מבצעים ההורים המיועדים את ההחלטה הסופית.

עוברים של היום החמישי (בלסטוציסטים):
הפריה חוץ גופית בשיטות המתקדמות בתחום

לאחר בחירת תורמת הביציות והפונדקאית מתחילים מיד בהליכי הפונדקאות. בשלב הראשון עוברות שתיהן גירוי הורמונלי במתואם. מטרת הגירוי הוא להגדיל את פוריות התורמת ולהביא להבשלה של כמה שיותר זקיקים בשחלות שלה. אצל הפונדקאית מטרת הגירוי הוא להכין את הרחם שלה לקליטת העוברים שיופרו במעבדה. ההכנה המתואמת של שתיהן מאפשרת לרופאים לבצע החזרה של עוברים טריים לרחם הפונדקאית.

בשלב הבא, התורמת עוברת שאיבת ביציות ולאחר מכן מתבצעת הפריה שלהן באמצעות הזרע של האב המיועד. הביציות שהופרו לעוברים מבשילות בתנאי מעבדה עד לשלב היום החמישי, הקרוי בלסטוציסט. לעוברים המבשילים עד לשלב זה יש את סיכויי הקליטה ברחם הגדולים ביותר, העומדים על 75-80 אחוז.

בשלב הבא, מוחזרים שניים מהבלסטוציסטים הטריים לרחם הפונדקאית. הסיבה להחזרה של שני עוברים טריים בלבד היא שבשיטה זו הסיכוי לקליטת ההיריון של שניהם היא גבוהה במיוחד, וברצוננו להימנע מיצירת מצב של היריון מרובה עוברים.

שאר העוברים מוקפאים לצורך שימוש עתידי, למשל, להרחבה עתידית של המשפחה.

בדיקות PGD מתקדמות

בדיקות PGD הן בדיקות גנטיות של העובר שהבשיל במעבדה בטרם ביצוע ההחזרה שלו לרחם הפונדקאית. מדובר בבדיקות כרומוזליות שונות שניתן לוודא באמצעותן שלעובר לא הועברו מחלות גנטיות שונות וכן לדעת את מינו. בדיקות אלה אסורות במדינות רבות, אך הן מותרות על פי חוק באוקראינה ובארצות הברית ואנו מציעים אותן ללקוחות סורמום הבוחרים לבצע את הפונדקאות במדינות אלה.

קיראו עוד על שירותי הפונדקאות המוצעים על ידי “סורמום – משפחה יוצרת משפחה” בקישור הבא

קיראו עוד על שירותי תרומת הביציות המוצעים על ידי “סורמום – משפחה יוצרת משפחה” בקישור הבא

Back to Top
Product has been added to your cart