ליווי רפואי, משפטי, רגשי ולוגיסטי מקצועי ואישיו

ב”סורמום – משפחה יוצרת משפחה” אנו עובדים עם הצוותים הרפואיים, המשפטיים והלוגיסטיים המובילים בתחום הפונדקאות, הפריון והמשפחה בישראל ובעולם. יחד עם זאת, חשוב לנו שהליווי המקצועי יהיה גם אישי ואנו מבטיחים שתקבלו יחס אישי, המבוסס על הצרכים הייחודים שלכם, ועל ההתנסות וההכרות שלנו מקרוב את האתגרים השונים שהליך הפונדקאות כולל.

ליווי רפואי – מקצועיות וחדשנות

הליך הפונדקאות בסורמום כולל ליווי רפואי מתמחה, מקיף וצמוד של האם הפונדקאית, תורמת הביציות וההורים המיועדים. מטרת הליווי לוודא כי כולם מצויים במצב בריאותי מיטיבי שיאפשר את התנאים להצלחת ההפריה, קליטת ההיריון ולידה של תינוק בריא ומאושר.

הליווי הרפואי מבוצע במרכזים הרפואיים המתקדמים בישראל ובעולם, בשיטות החדשניות והמצליחות ביותר ותוך מעקב צמוד ועדכון שוטף של ההורים המיועדים, מרגע ההפריה ועד ללידה.

ליווי לוגיסטי – תנו לנו לעשות הכול בשבילכם

לסורמום צוות לוגיסטי מקצועי בישראל ובעולם, הדואג לכל – תיאום בדיקות, תיאום טיסות והסעות, איתור פונדקאיות ותורמות, שירותי שליחות, הטסת עוברים, מסמכים רפואיים ומשפטיים ועוד. אנו נדאג לתיאום מלא בין כל הגורמים המקצועיים השונים המעורבים בתהליך ונדאג שתתפנו למה שחשוב באמת – להתרגש.

ליווי משפטי – מקצועיות והכרת התחום מקרוב

סורמום עובדת עם צוות משפטנים מוביל, המומחה בתחום הפונדקאות, דיני המשפחה והפריון בישראל ובעולם. הצוות המשפטי שלנו, הכולל עורכי דין שעברו בעצמם הליכי פונדקאות, יסייע לכם בחתימת הסכמי הפונדקאות, יעמוד לרשותכם בכל שאלה וילווה אתכם לאורך כל ההליך, עד להסדרת מעמדו החוקי של היילוד והצטרפותו למשפחתכם.

ליווי ותמיכה רגשית – אתם לא לבד!

עבור ההורים המיועדים, הליך הפונדקאות רצוף אתגרים רגשיים ייחודיים. רבים מהם גם מגיעים לפונדקאות אחרי שנים רבות של אכזבה ותסכול מטיפולי פוריות שלא הצליחו. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אנשי טיפול מקצועיים המכירים את האתגרים הרגשיים הללו ומתמחים בטיפול, ייעוץ וליווי שלהם. אנו נסייע לכם להתגבר על האתגרים ולהגיע ללידה פנויים ומוכנים לקבלת התינוק החדש אל זרועותיכם.

משפחה יוצרת משפחה – כל אנשי הצוות שלנו הם בעלי משפחות,
הרואים זכות גדולה ללוות אתכם בהקמת משפחה משלכם
Back to Top
Product has been added to your cart