אתכם צעד אחר צעד עד לקבלת האזרחות

הליכי פונדקאות הם גם הליכים משפטיים לכל דבר, המחייבים ליווי של איש מקצוע המכיר את החוק בישראל ובמדינות היעד לעומקו. עליו להעריך ולוודא את ההתאמה המדויקת והעמידה בקריטריונים של ההורים המיועדים, הפונדקאית ותורמת הביצית בכל המדינות בהן מבוצע ההליך ובישראל, ולמנוע היווצרות של בעיות משפטיות עתידיות.

“סורמום – משפחה יוצרת משפחה” מעמידה לרשות לקוחותיה את שירותיו של יועץ משפטי מקצועי המלווה את ההליך מראשיתו ועד סופו. היועץ המשפטי מייעץ הן להורים והן לפונדקאית בנוגע לזכויותיהם וחובותיהם המשפטיות ודואג כי הכל יהיה ברור ומוסכם מראש. עוד אחראי היועץ המשפטי לניסוחם של הסכמי הפונדקאות מול מרכז סורמום והמרפאות השונות בהן מבוצעים ההליכים הרפואיים.

לאחר קליטת ההיריון, היועץ המשפטי דואג כי תילקח דגימת רוק מההורה המיועד שהיה שותף ביולוגית להליך באמצעות מתן זרע או ביצית. דגימה זו משמשת בהמשך לזיהוי הפורמלי של הרך שנולד. לאחר הלידה נלקחת מהתינוק דגימת DNA הנשלחת למעבדה בישראל ומושווית לדגימת הרוק של ההורה, לצורך הכרה בקירבה הביולוגית המעידה על זכותו של התינוק לקבל את אזרחות הוריו.

עורך הדין הפועל עבור סורמום דואג להעברת הדגימות השונות ועריכת המסמכים המשפטיים הכרוכים בהכרה ובהנפקת מספר זהות ישראלי ליילוד. בפונדקאות בחו”ל הוא מלווה את ההורים המאושרים לקונסוליה הישראלית בארץ היעד ובקבלת מספר הזהות של התינוק והנפקת הדרכון החדש שיאפשר למשפחה לחזור לישראל ולהתחיל בחיים חדשים.

Back to Top
Product has been added to your cart