מסלול פונדקאות עם תרומת ביציות

אין זה חדש כי במדינת ישראל ישנו אחוז לא מבוטל של זוגות המתמודדים עם בעיות פריון. בעיות אלה, הכוללות הפסקת ייצור ביציות, איכות ביציות ירודה, בעיות גנטיות ועוד, פוגמות בתהליך הכניסה להריון של זוגות רבים, ולעתים אף אינן מאפשרות אותו כלל.

מרכז “סורמום – משפחה יוצרת משפחה” הוקם במטרה לעזור לכם להביא לעולם תינוק בריא ולהגשים את חלום הקמת המשפחה. כאשר יעלה הצורך בתרומת ביציות, נעמיד לרשותכם את המאגר הרחב והמגוון של תורמות הביציות שלנו. המאגר כולל תורמות בעלות נתונים שונים של מראה חיצוני, מוצא, דת ועוד, וכולן עוברות מיון קפדני ובדיקות רפואיות וגנטיות מקיפות. מטרתנו היא שתקבלו את התורמת המתאימה ביותר לצרכים ולציפיות שלכם מבחינת המראה של התינוק שייוולד ובריאותו.

רק בסורמום – הרחבת המשפחה עם אותה תרומה

כשהקמנו את מרכז סורמום היה ברור לנו שאנו מסייעים להקמת משפחות. לכן, בחרנו לעבוד רק עם תרומות ביצית מלאות ואיננו מוכרים את הביציות שנשאבו ולא נעשה בהן שימוש. אנו מפרים את כל הביציות ומגדלים אותן בתנאי מעבדה לעוברים שלב חמישי. העוברים שאינם מוחזרים לרחם הפונדקאית מוקפאים ונשמרת עבור ההורים המיועדים הזכות לעשות בהם שימוש עתידי כשיבקשו להגדיל את משפחתם.

פרט לחיסכון כלכלי משמעותי, מדובר בהבטחה כי כל האחים והאחיות במשפחה שתתרחב יהיו בעלי רקע גנטי משותף.

לאחר שאיבת הביציות הן מופרות עם הזרע של האב המיועד ומגודלות בתנאי מעבדה לעוברים שלב חמש (בלסטוציסטים). העוברים מוחזרים לרחם הפונדקאית ולאחר קליטתם מתחיל שלב ההיריון.

Back to Top
Product has been added to your cart