פונדקאות הינה הליך הטומן בחובו מספר רב של היבטים מוסריים, הלכתיים ומשפטיים כאחד. משום כך, מעניק מרכז “סורמום – משפחה יוצרת משפחה” ללקוחותיו את הליווי הצמוד של עו”ד מתן חודורוב – מומחה לתחום – לאורך כל הדרך.

מתן חודורוב – משרד עורכי דין, הינו משרד המתמחה בתחום דיני משפחה, לרבות, ליווי, ייעוץ וסיוע משפטי בכל הקשור להליך הפונדקאות: החל מעריכת ההסכם בין הצדדים, דרך שמירה על מלוא זכויותיהם המשפטיות ועד לאישור ההסכם על ידי וועדת האישורים המונהגת בישראל והתחלת התהליך בפועל.

מתן חודורוב – משרד עורכי דין, מטפל בכל ההיבטים המשפטיים המתחייבים מביצוע הליך הפונדקאות, ומתמחה הן בהיבטים המשפטיים של פונדקאות בישראל, והן בהיבטים המשפטיים הייחודיים של פנייה לשירותי פונדקאות מחוץ לישראל.

חשוב לדעת!

החוק הישראלי אמנם אינו חל על הסכמי פונדקאות הנערכים בחו”ל, ומכאן שהדרישות לקיום הסכם פונדקאות שנבדקו על ידי ועדת האישורים של משרד הבריאות בישראל אינן בהכרח רלוונטיות להסכם הנערך בחו”ל.

ויחד עם זאת, ישנה חשיבות רבה לבדיקת הסכם הפונדקאות בהליך שמבוצע בחו”ל על ידי עורך דין המתמחה בתחום, משום שרק כך ניתן להבטיח להורים המיועדים את ההגנות הרלוונטיות בהתאם לדין המקומי במדינת היעד, ובמתואם לדין הישראלי. הגנות אלה נוגעות, בין היתר, להחזרת הקטין לישראל לאחר הלידה, מתן צו הורות פסיקתי במקרה של תרומת ביצית, קבלת אזרחות ישראלית ועוד.

ניסיונו של עו”ד מתן חודורוב בדין הישראלי ובדין המקומי במדינות היעד השונות מאפשר להורים לדעת בביטחון כי כאשר ההליך מתקיים במרכז סורמום, ההגנות הללו מתמלאות ומתקיימות במלואן במסגרת ההסכמים עליהם הם חותמים.

אין חכם כבעל ניסיון

בנוסף לניסיונו המקצועי הרב, כאחד מעורכי הדין המובילים בתחום הפונדקאות בארץ, ביקר עו”ד חודורוב באופן אישי במספר מדינות שבהן מתבצעים הליכי פונדקאות וערך בהן מחקר מעמיק, כחלק משני הליכי פונדקאות שהוא ובן זוגו עברו ביחד.

עו”ד חודורוב מגדל כיום שלושה ילדים שנולדו מהליכים אלו ביחד עם בן זוגו. העובדה שעבר את ההליכים באופן אישי מאפשרת לו להבין לעומק את התהליכים הפנימיים שעוברים ההורים המיועדים, כמו גם את חששותיהם, רצונותיהם ותקוותיהם. אלה מסייעים לו להעניק ליווי משפטי מקצועי, הרואה גם את צרכיהם ועולמם הפנימי, כמו גם את ההתמודדויות שעליהם לעבור בארץ ובחו”ל, ולא רק את האות היבשה של החוק.

השילוב הזה, בין ידע מקצועי לידע אישי, מייחד את הטיפול שאנו במרכז סורמום
מעניקים ללקוחותינו בכל שלבי התהליך
hfhjfhgfk-256x300

מתן חודורוב – עו”ד

Back to Top
Product has been added to your cart