תיירות מרפא

חברת NewMed, חברת האם של סורמום, הוקמה בשנת 2007 ועוסקת מאז בתחום תיירות המרפא. בין השאר, מציעה החברה מגוון שירותי רפואה משולבים במרכזים הרפואיים המובילים בסין ובהודו.

סין – רפואה לא קונבנציונלית במתקנים המתקדמים ביותר

חברת “NewMed Center” פועלת בסין בתחום תיירות המרפא למעלה מ-3 שנים במהלכן רכשנו מוניטין ושם ראוי לאמון. אנו עובדים עם מרכזי הרפואה המובילים בכל רחבי המדינה ומסוגלים לספק ללקוחותינו חוויה ייחודית של טיפול רפואי משולב – סיני ומערבי, לבחירתכם – יחד עם אפשרות לבקר במקומות היפים והמרתקים בעולם ולשלב בין ריפוי לבין תיירות וחופשה.

היתרונות של הטיפול בסין מבוססים על טיפול רפואי ברמה גבוהה, ציוד מודרני, מבחר גדול של תרופות מתקדמות ושימוש בטכניקות  המקיפות והמגוונות של הרפואה הסינית העתיקה, שהותאמו לימינו אנו, כגון צמחי מרפא, אקופונקטורה (דיקור), טפלופונקטרה, אקופרסורה ו-Auriculotherapy . הטכניקות השונות נלמדות בבתי הספר לרפואה בסין והן חלק מרכזי בהכשרה של הרופאים שם, צד בצד ההכשרה ברפואה מערבית.

הודו – רפואה מתקדמת במחירים שווים לכל נפש

התחום הרפואי בהודו התפתח בעשור האחרון – הן במחקר והן בטיפול – והוא עומד כיום בחוד החנית של הרפואה העולמית. בעשור זה הוקמו בהודו מאות מרכזים רפואיים, המצוידים בציוד הרפואי המתקדם ביותר, ובהם פועלים רופאים המתמחים בשיטות הטיפול המתקדמות ביותר. כל אלה מוצעים במחיר נמוך יחסית למחירים באירופה, ישראל וארצות הברית והופכים את הודו ליעד מרכזי לתיירות מרפא.

הרופאים הפועלים במרכזים הרפואיים בהודו הם בוגרי בתי הספר לרפואה הטובים בעולם והם משלבים את מומחיותם ביחד עם עקרונות הבסיס הרפואה ההודית המסורתית. רפואה מסורתית זו דוגלת בשילוב של מספר אמצעי טיפול, שילוב שמטרתו לטפל בחולה בכלליות ולא רק במחלה. וכך, צוות רפואי שלם, כל אחד עם מומחיותו, יטפלו בכם באופן מתואם ומקיף ויבטיחו לא רק את איכות הטיפול, אלא גם את הצלחתו המרבית לאורך זמן.

את כל אלה תוכלו לשלב בטיולים ובהחלמה בנופים המרהיבים של הודו.

Back to Top
Product has been added to your cart